Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie  Gdańskim. Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe w zakresie Integralnej Edukacji Wczesnoszkolnej z Językiem Angielskim. Ponadto uczestniczyłam w wielu warsztatach metodycznych dla nauczycieli języka angielskiego oraz w konferencji metodycznej zorganizowanej przez Centrum Podwyższania Kwalifikacji Nauczycieli w Warszawie prezentując własne przemyślenia i osiągnięcia.

Jestem nauczycielem języka angielskiego z 14-letnim stażem. W latach 2003 – 2016 pracowałam jako lektor w szkole językowej ”My School – My House” współtworząc pierwsze w Bydgoszczy przedszkolne i szkolne grupy anglojęzyczne. Od marca 2014r. prowadzę zajęcia języka angielskiego w Przedszkolu „Zakątek Przedszkolaka” w Łochowie.  We wrześniu 2016 r. rozpoczęłam własną działalność językową pod nazwą Akademia Języka Angielskiego ”Let’s Talk”.

Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne pozwoliło mi na opracowanie autorskiego programu nauczania z wykorzystaniem skutecznych metod i technik. Głównym celem prowadzonych przeze mnie zajęć jest kształtowanie umiejętności rozumienia i posługiwania się  językiem angielskim dla celów komunikacyjnych. Uważam, że jest to szczególnie istotne w procesie przełamywania naturalnych zahamowań dotyczących mówienia w obcym języku, typowych dla osób rozpoczynających naukę w starszym wieku.

Moje motto to: ”Children are born with wings; teachers help them to fly” (Dzieci rodzą się ze „skrzydłami”; nauczyciele pomagają im je rozwinąć).