Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie języka rosyjskiego na Uniwersytecie Kazimierze Wielkiego w Bydgoszczy oraz studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Swoją przygodę w pracy z dziećmi zaczęłam zaraz po studiach z grupa sześciolatków w Przedszkolu Anglojęzycznym „Maja i Gucio” w Trzebczu Szlacheckim. Następnie „strzała Amora” pokierowała mnie w zupełnie nowa rzeczywistość. Wyjechałam do Londynu i przez kilka lat związana byłam z Polską Szkołą Sobotnią gdzie pełniłam funkcje wychowawcy klas 1-3.

W swojej pracy zawodowej staram się zawsze postrzegać świat z perspektywy „małego” człowieka, gdyż jest to klucz do poznania dziecka, jego potrzeb i zachowania. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i inne, dlatego towarzysząc im w odkrywaniu świata staram się dać 100% siebie by każde z nich czuło się dobrze. Nie ma nic cenniejszego niż szczęście i radość dziecka, dlatego moim podstawowym celem w pracy z maluszkami jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, otwartości i poczucia bezpieczeństwa a dziecięca wyobraźnia i ich niesamowity zapał do pracy, inspirują mnie do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań edukacyjnych i twórczych pomysłów. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i nieustannie przynosi nowe doświadczenia.

Prywatnie pasjonuję się fotografią, sportem oraz podróżami. W czasie wolnym uwielbiam gotować oraz rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne.
Paulo Coelho napisał „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”. To najszczersza prawda. Jestem szczęśliwa, że mogę tego doświadczać na co dzień.