Jestem nauczycielem wspomagającym w grupie „Gwiazdeczki”. W 2015 ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w specjalności: opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną. W tym roku obroniłam pracę magisterską o specjalności: pedagogika opiekuńcza.

Wspomagam wychowawcę w prowadzeniu zajęć, organizowaniu i sprawowaniu opieki nad dziećmi zarówno w przedszkolu jak i podczas spacerów czy wycieczek. Wspieram dzieci w czynnościach samoobsługowych, pomagam w realizowaniu powierzonych im zadań, jestem dla nich partnerem podczas gier i zabaw zorganizowanych oraz przy zabawie swobodnej. Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Staram się, aby dzieci czuły się bezpiecznie, aby mogły rozwijać swoją samodzielność i autonomię.

Uśmiech i zadowolenie dzieci, ich rozwój i codzienne postępy napełniają mnie ogromną radością, a przebywanie w gronie doświadczonych wychowawców oraz uczestniczenie w kursach i szkoleniach daje mi możliwość rozwoju i zdobywania wszechstronnej wiedzy.