Moja praca jest moją największą pasją, studnią bez dna, z której czerpię energię, radość i spełnienie.

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy pod opieką naukowo dydaktyczną Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, gdzie otrzymałam tytuł magistra filologii germańskiej. Ukończyłam tez studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w różnych typach szkół w Polsce i w Niemczech.

Jestem osobą kreatywną, spontaniczną, żywiołową i zaangażowaną. Języka niemieckiego staram się uczyć w ciekawy sposób, pobudzając i uruchamiając wszystkie kanały przepływu i odbioru informacji. Multisensoryczna nauka języka obcego nie jest nudna i przyspiesza proces zapamiętywania.

Moją pasją jest nauczanie języka niemieckiego drogą immersji, a dzieci wieku przedszkolnego, ze względu na ogromną plastyczność ich umysłu i aparatu artykulacyjnego, są jej najlepszymi odbiorcami. Nie zdążyły one bowiem przesiąknąć jeszcze uprzedzeniami i stereotypami dotyczącymi kraju, w którym porozumiewa się w danym języku, stopnia trudności danego języka czy własnych uzdolnień i predyspozycji w zakresie nauki języków obcych. Ich postawa jest otwarta, co w przypadku nauki języka niemieckiego jest szczególnie istotne 😉

Nauczanie języka niemieckiego Państwa Pociech to dla mnie ogromna przyjemność i zaszczyt.