„Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza”

Maria Kownacka

Misją naszych placówek jest stworzenie Dzieciom miejsca radosnego odkrywania świata.

Miejscem, gdzie nie tylko będą się czuły akceptowane i bezpieczne ale również szczęśliwe. Specjalnie przystosowane, kolorowe sale, pełne profesjonalnych pomocy dydaktycznych mają na celu wspomagać wszechstronny rozwój Państwa Pociech. Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych oraz specjalnie stworzony na potrzeby Zakątka Przedszkolaka program edukacji, ma na celu wielozmysłową stymulację . Pomaga nam w tym również kameralność, domowa atmosfera, spokojna okolica oraz przystosowany ogród z bardzo bogatym placem zabaw oraz bogatą zielenią otaczająca przedszkole.

Aby zapewnić Dzieciom prawidłowy rozwój intelektualny, fizyczny, emocjonalny i ruchowy stosujemy różne metody pracy. Współpracują z nami logopeda, lektor języka angielskiego, psycholog oraz instruktor tańca- tak aby każda ze sfer rozwoju Naszych Przedszkolaków była wpierana przez najlepszych specjalistów. Każdą z pracujących u nas osób cechuje pasja, powołanie oraz kreatywność, które są nieodzowne w tym zawodzie.

Jesteśmy otwarci na potrzeby nie tylko naszych Wychowanków ale i również Rodziców, mając na uwadze każdą wskazówkę z Państwa strony.

Drzwi do Zakątka Przedszkolaka są zawsze dla Państwa otwarte! Zapraszamy!