Od 6 lat mam przyjemność współtworzyć Zakątek Przedszkolaka.

Jestem absolwentką  studiów magisterskich na kierunku Pedagogiki o specjalności opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną na Uniwersytecie  Kazimierza Wielkiego. Ukończyłam również studia  z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Pogłębiam wiedzę i zdobywam nowe kwalifikacje na kierunku organizacja i zarządzanie w oświacie. Przez kilka ostatnich lat uczestniczyłam w licznych konferencjach, kursach metodycznych i szkoleniach z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

Moim celem było stworzenie przedszkola, w którym dzieci będą czuły się kochane, bezpieczne i radosne. A Rodzice zadowoleni i usatysfakcjonowani. Jestem osobą odpowiedzialną, otwartą, energiczną i pełną zapału. Cenię sobie dobre relacje z Rodzicami.

W przedszkolu niezwykle istotne jest dla mnie zapewnienie dzieciom  bezpiecznej, kreatywnej zabawy z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości edukacji i wychowania. Pomagają nam to osiągnąć wspaniali nauczyciele z pasją, którym staramy się stworzyć warunki  do dalszego rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę pracy.

Prywatnie jestem mamą Marcelka oraz Nadii. Cenię sobie czas spędzany w gronie najbliższych, wycieczki rowerowe, dobrą książkę i odpoczynek w ogrodzie.

Cieszę się z tego, co do tej pory udało nam się dokonać i dołożę wszelkich starań, by dzieci w naszym przedszkolu były szczęśliwe i prawidłowo się rozwijały.