Praca zawodowa to jednocześnie moja pasja. Cenię sobie u ludzi otwarte umysły nastawione na poznanie i wiedzę. Obcowanie z dziećmi to dla mnie niezastąpiony zastrzyk energii, uwielbiam dziecięcą szczerość i otwartość.Zależy mi na tworzeniu takiego miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się swobodnie i bezpiecznie, gdzie wszyscy będziemy współpracować oraz budować i umacniać wzajemne zaufanie. Jestem osobą bezpośrednią, odpowiedzialną oraz kreatywną.

Uważam, że dobry nauczyciel przedszkola to przede wszystkim wartościowy człowiek, który mądrze towarzyszy swoim wychowankom każdego dnia. Dlatego też staram się skupiać wokół siebie takie osoby.

Pragnę aby Zakątek Przedszkolaka był miejscem, w którym każde dziecko będzie nie tylko rozumiane i uśmiechnięte ale i przede wszystkim bezpieczne. W codziennej pracy szczególną uwagę przywiązuję do szczegółów, które wpływają na całokształt naszego wizerunku. Staram się wspierać swoich pracowników codziennym uśmiechem i życzliwością oraz dobrą radą. Dążę do tego by przedszkole było nie tylko nowoczesne i komfortowe ale przede wszystkim  przyjazne dzieciom i zatrudnionym w nim nauczycielom.

Od pierwszego dnia kiedy wspólnie ze swoją przyjaciółką stworzyłam Zakątek Przedszkolaka jestem dumna z tego miejsca, ponieważ jest ono spełnieniem moich marzeń, dlatego pracę traktuję jak swój drugi dom.Cenię sobie dialog z rodzicami i zawsze staram się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Ukończyłam studia z zakresu rewalidacji i oligofrenopedagogiki oraz studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Na przełomie lat uczestniczyłam aktywnie w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu metodyki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz pogłębiam swoją wiedzę uczestnictwem w różnorodnych konferencjach z zakresu zarządzania placówką oświatową.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą wyczekanej Gabrysi, którą uważam za swój największy życiowy sukces. Uwielbiam bieganie oraz czytanie książek przy dobrej kawie.